Archivo para la categoría ‘ Designaciones RFEA

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

5/Novembro –  XXII Carrera Popular Costa de Ajo – Ajo

Xuiz Árbitro: BEATRIZ RIVAS MURIAS

12/Novembro –  XXXVII Carreira Popular de Negreira – Negreira

Xuíz Árbitro: GUILLERMO SANDINO LEIRA

Circular RFEA: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

1/Outubro –  I Marathon de Langreo –  Langreo

X.X. Cronometraxe: FRANCISCO J. GUIJARRO DÍAZ

8/Outubro- A Coruña 10 – A Coruña

Xuíz Árbitro: TERESA ROJAS SUÁREZ

29/Outubro- XXII Media Maratón Internacional “Villa del Tratado de Tordesillas” – Tordesillas

Xuíz Árbitro: INOCENCIO PÉREZ ROMÁN

Circular RFEA: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

17/Setembro- 10 Km Villa de Ribadesella – Ribadesella

X.X. Cronometraxe: MANUEL GARRIDO TORO

Circular RFEA: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

8 Julio – Gran Premio Ayuntamiento Palencia – Palencia

Xuíz Árbitro: Mª CARMEN TORRES CASTIÑEIRA

14 Julio – Meeting Madrid 2017 – Madrid

Xuíz Árbitro Carreras: ELOY BRETAL CANCELAS

Circular RFEA: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

3 / 4 Junio – Campeonato de España Infantil Individual – Valladolid

Xuíz Árbitro Concursos: INMACULADA MOSQUERA BRUNA

3 Junio – XIX Trofeo Internacional C. de Salamanca Memorial “Carlos Gil Pérez” – Salamanca

Xuíz Árbitro: LORETO PÉREZ ROMÁN

11 Junio – 2ª División Femenina y Masculina Final B2 – Durango

Xuíz Árbitro Carreiras: JORGE TOURIÑO LADO

17 Junio – Campeonato de España Federaciones Autonómicas – Ciudad Real

Presidente Jurado Apelación: ELOY BRETAL CANCELAS

24 y 25 Junio – Campeonato de España Juvenil – Getafe

Presidente Jurado Apelación: RAÚL BRETAL CANCELAS

Circular RFEA: [ver]
Circular RFEA: [ver]
Circular RFEA Ligas de Clubs: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

2 Abril – LXIX Cto de España de 20 Km Marcha Absoluto y Promesa Hombres Critérium RFEA de Marcha – Mérida

Xuíz Marcha: DOLORES ROJAS SUÁREZ

29 Abril – Liga Nacional 1ª DIV. 1ª J. MASC – Univ. León Sprint Atletismo – Bidezabal Atletismo – Image FDR – Oviedo At. – Río Esgueva

Xuíz Árbitro: Mª CARMEN PÉREZ CONDE

Circular RFEA: [ver]
Circular RFEA Ligas Clubs: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

12 Marzo – Cto España Campo a Través – Gijon

Presidente X. Apelación: JOSÉ Mª LÓPEZ DEL RÍO

Circular RFEA: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

18 y 19 Febrero – Campeonato España Absoluto Pista Cubierta – Salamanca

Presidente X. Apelación: JOSÉ M. MARTÍNEZ FERNÁNDEZ

25 Febrero – Cto. Esp. Invierno de Lanzamientos Largos (cadete a junior) – León

Xuíz Árbitro: ÁNGEL LÓPEZ-MONTESINOS VÁZQUEZ

Circular RFEA: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

11 Septiembre – XXIX Milla Urbana – O Barco de Valdeorras

X. Árbitro: IGNACIO REGO TESOURO

17 Septiembre – 10 Km Villa de Ribadesella – Ribadesella

X. X. Cronometraxe Transpondedor: LORETO PÉREZ ROMÁN


Circular RFEA: [ver]

O Comité Nacional de Jueces da RFEA efectuou as seguintes designacións de xuíces do Comité Galego de Xuíces, nas competicións que a continuación se relacionan:

3 Julio – Renault Street Run 2016 – Oviedo

X. X. Cronometraxe Transpondedor: ELOY BRETAL CANCELAS

9 Julio – XII Gran Premio Ayuntamiento de Palencia – Palencia

X. Árbitro: JOSÉ Mª LÓPEZ DEL RÍO

23 y 24 Julio – Campeonato de España Absoluto – Gijón

Adx. X. Árbitro: XULIO VENTÍN RIVAS
Adx. X.X. Cronometraxe: BEATRIZ RIVAS MURIAS
X. Saídas: MANUEL GARRIDO TORO
X. Marcha: DOLORES ROJAS SUÁREZ
X. Marcha: GUILLERMO SANDINO LEIRA


Circular RFEA: [ver]
Circular RFEA: [ver]