Archivo para la categoría ‘ RFEA

Este sábado pola tarde celébrase a 41ª edición do Memorial Gregorio Pérez Rivera. Destacamos a participación de 2 campións de España absolutos, a monfortina Saleta Fernández participará na proba de salto de altura, mentres que Manuel Uriz fará o propio na proba de lanzamento de xavalina.

Sen dúbida agardamos s unha fantástica xornada atlética no estadio lucense.

A continuación deixamos o HORARIO MODIFICADO e o LISTADO DE ATLETAS ADMITIDOS na competición

Programa Memorial 2019

INCRITOS

O vindeiro sábado 8 de xuño en xornada vespertina no Estadio Gregorio Pérez Rivera de Lugo celebraráse a 41ª edición do Memorial Gregorio Pérez Rivera

Programa Memorial 2019

O vindeiro Domingo en xoranada de mañá e tarde celébrase o Cto Provincial do programa Xogade da Xunta de Galicia no Estadio Gregorio Pérez Rivera de Lugo.
A continuación deixamos A RELACIÓN dos ATLETAS CLASIFICADOS en cada unha das probas e o HORARIO.
Os clubes deberán formalizar as inscripcións no sistema da RFEA ata o vindeiro mércores.

ALEVINHOMES

ALEVINMULERES

BENXAMINHOMES

BENXAMINMULLERES

HORARIO-CTO-PROVINCIAL 2019

INFANTIL Femenino

INFANTIL Masculino

4ª XORNADA DA COPA DIPUTACIÓN

Maña en xornada matinal celébrase no Estadio Gregorio Pérez Rivera a 4ª xornada da Copa Diputación aprazada o pasado 1 de maio.
Deixamos o horario definitivo e o enlace para consultar as listas de saída e os resultados en directo da proba

hl170519

http://ranking.atletismo.gal/online/2018-2019/LUGO/4%C2%AACOPADIPUTACION/

DEIXAMOS A CONTINUACIÓN A RELACIÓN DE ATLETAS QUE TEÑEN SANCIÓNS PENDENTES DE ABOAR. RECORDAMOS QUE PARA PODER PARTICIPAR EN PRÓXIMAS COMPETICIÓNS ORGANIZADAS NESTA DELEGACIÓN É PRECISO TER ABONADAS DITAS MULTAS.
RELACION MULTAS PENDIENTES

Colgamos o HORARIO DEFINITIVO en función dos inscritos e o enlace para consultar as LISTAS DE SAÍDA

hl110519

http://ranking.atletismo.gal/online/2018-2019/LUGO/5ªXORNADACOPADIPUTACIÓN/

I CONTROL DE MARCAS DE LUGO

Mañá venres a partir das 17.30h celebrase o I Control de marcas para categoría sub -16 

Podedes consultar a lista de inscritos o NOVO HORARIO e as LISTAS DE SAÍDA aquí:

http://ranking.atletismo.gal/online/2018-2019/LUGO/220219/

I CONTROL DE MARCAS

insl220219

El próximo sabado 19 de enero tendrá lugar la 1a jornada de la Copa Diputación de Lugo relativa a esge 2019.

Reglamento y horario aquí. Plataforma inscripción ya abierta.

Regulamento-IX-Copa-Deputación-Lugo-1ª-Xornada